| Ονομασία μάρκας: | LG |
| Αριθμός μοντέλου: | LM215WF3-SLS1 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ενεργή Περιοχή | 476,064 * 267,786 mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 479,8 * 271,3 mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 497,6 * 292,2 * 11 mm |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Βάθος Χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα (72% NTSC) |
| Χρόνος Απόκρισης | 14 ms (G to G, Τυπικός) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 75 Hz |
| Λειτουργία Εργασίας | IPS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σύστημα Οπίσθιου Φωτισμού | 17S2P WLED, διάρκεια ζωής 30K ώρες |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit), σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Τροφοδοσία Τάσης | 5,0V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αντοχή σε Δονήσεις | 1,0G (9,8 m/s²) |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος | 1,69 kg (Τυπικό) / 1,77 kg (Μέγιστο) |