| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | MV190E0M-N10 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ενεργή Περιοχή | 374.784 * 299.827 mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 396 * 324 * 10.4 mm |
| Πυκνότητα Pixel | 86 PPI |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M (72% NTSC) |
| Χρόνος Απόκρισης | 8/8 ms (Τυπ.), 14 ms (G to G) |
| Λειτουργία Οθόνης | ADS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Τάση Εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Βάρος | 1.69 kg (Τυπ.) |