| Ονομασία μάρκας: | IVO |
| Αριθμός μοντέλου: | M140NW4D R4 |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs per week |
| Ετικέτα | ΙΒΟ |
| Πρότυπο P/N | M140NW4D R4 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 14.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) *1200 (WUXGA), 161 PPI |
| Ενεργός χώρος | 301.594 ((W) *188.496 ((H) mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) Αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M χρώματα, 45% NTSC |
| Χρόνος απόκρισης | 20 ms (τυπικό, Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | Πρότυπο 60Hz, έως 240Hz με MEMC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Τύπος σήματος | Επενδύσεις (eDP) (2 λωρίδες) |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60°C |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 306.59 ((W) *198.9 ((H) *5.1 ((D) mm |