| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | Β173ΧΑΝ05.4 |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός μοντέλου | Β173HAN05.4 (AUOE295) |
| Τύπος οθόνης | LTPS TFT-LCD με τεχνολογία AHVA |
| Ενεργός χώρος | 3810,888 * 214,812 mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 3890,89 * 238,31 * 3,5 mm |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms (Τυπική Tr+Td), 3ms (G-to-G με OD) |
| Επιλογές ταχύτητας ανανέωσης | 360Hz native, 240Hz/120Hz με MEMC |
| Διασύνδεση σήματος | eDP 1.4a (4 λωρίδες), σύνδεσμος 40 πινών |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Αντίσταση σε δονήσεις | 1.5G (14,7 m/s2) |
| Σύστημα φώτων πίσω | WLED με διάρκεια ζωής 15.000 ωρών, περιλαμβάνει οδηγό LED |