| Ονομασία μάρκας: | Hannstar |
| Αριθμός μοντέλου: | HSD123KPW1-A30 |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs per week |
| Ετικέτα | HannStar |
| Αριθμός μοντέλου | HSD123KPW1-A30 |
| Μέγεθος οθόνης | 12Διαγώνιο 0,3 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 720 εικονοστοιχίες, 167 PPI |
| Ενεργός χώρος | 292.032mm * 109.512mm |
| Φωτεινότητα | 850 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (CR≥10) Αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω |
| Χρόνος απόκρισης | 17/18ms (τυπικό, Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7 εκατομμύρια, 71% NTSC |
| Τιμές ανανέωσης | 60Hz, 120Hz (με ενσωματωμένο MEMC), 240Hz (με ενσωματωμένο MEMC) |
| Διασύνδεση | Επικοινωνία LVDS (2 καναλιών, 8 bit), 50-pin σύνδεσμος |
| Τεχνολογία | 3.3V (τυπική) |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 308.1mm * 130mm * 15.6mm |
| Βάρος | 520g (τυπικό) |
| Πίσω φωτισμός | 11S4P WLED, 30.000 ώρες |
| Εικόνα αφής | Χωρίς οθόνη αφής |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφως, Ματ |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 85°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 85°C |
| Επίπεδο δονήσεων | 2.9G (28,4 m/s2) μέγιστο |