| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | MV270QHM-NF2 |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD |
| Ενεργή Περιοχή | 596,736 * 335,664 mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 608,8 * 355,1 * 15,7 mm |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Τροφοδοσία | 10V (Τυπική) |
| Βάρος | 2,31 kg (Τυπικό) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED, διάρκεια ζωής 30.000 ώρες |
| Διεπαφή | eDP (8 Lanes), HBR2 (5,4G/lane) |