| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | NE156FHM-N4X |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | $32 or negotiation for mass order |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | ΚΑΠ |
| Πρότυπο P/N | Ειδικότερα: |
| Διαγώνιο μέγεθος | 15.6" |
| Τύπος οθόνης | Οξείδιο TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD), 141 PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 344.16 ((W) *193.59 ((H) mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 350.66(W) *205.69(H) *5.4(D) mm |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K, 45% NTSC |
| Στυλ φόρμας | Στενό (PCBA Bent, T≤3,0mm) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Θεραπεία | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (τύπος) ((Tr+Td) |
| Τρόπος λειτουργίας | ADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Πηγή φωτός | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Δύο λωρίδες (eDP), eDP1.2, HBR1 (2.7G/γραμμή) 30 πινών Συνδέτης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50°C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60°C |