| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποιήσεις |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | USD35/PC |
| Όροι πληρωμής: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιήσεις |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Ενεργός χώρος | 107.64 * 172.224 mm (W*H) |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 113.72 * 184.01 * 4.43 mm (H*V*D) |
| Απόφαση | 800 ((RGB) * 1280, WXGA |
| Πιξέλες πυκνότητα | 188 PPI |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (Τυπικό) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M χρώματα, 60% NTSC |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Διασύνδεση | MIPI (4 λωρίδες δεδομένων), 45-πιν σύνδεσμος |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 70°C |
| Βάρος | 106 g (μέγιστο) |