| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | Β160UAN01.J |
| Τροποποιημένο: | 10pcs |
| τιμή: | $26 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός μοντέλου | Β160UAN01.J (AUOAD9A) |
| Τύπος οθόνης | LTPS TFT-LCD με WLED φως πίσω |
| Διαγώνιο μέγεθος | 16.0 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 1200 (WUXGA) |
| Πιξέλες πυκνότητα | 141 PPI |
| Ενεργός χώρος | 344.678 * 215,424 mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω) |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms τυπικά (Tr+Td), 5ms (G έως G), 3ms (G έως G με OD) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 165Hz (πολλαπλές λειτουργίες, συμπεριλαμβανομένων των 120Hz+120Hz, 240Hz με MEMC) |
| Διασύνδεση σήματος | Επενδύσεις (επενδύσεις 4 λωρίδων)4, σύνδεσμος 40 πινών |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |