| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | C154UAT01.0 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | $56 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000pcs την εβδομάδα |
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Αριθμός μοντέλου | C154UAT01.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 15.4 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | Συγκρότημα a-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) *1200 (WUXGA), 147 PPI |
| Ενεργός χώρος | 330.624 ((W) * 206.64 ((H) mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 355.46 ((H) * 232.02 ((V) * 17.7 ((D) mm |
| Φωτεινότητα | 800 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (ελάχιστο) |
| Χρόνος απόκρισης | 20 ms (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Τρόπος λειτουργίας | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Υποστήριξη χρώματος | 160,7 εκατομμύρια χρώματα, 90% DCI-P3 |
| Πίσω φωτισμός | WLED |
| Βάρος | 10,30±0,13 kg |
| Τύπος διεπαφής | GMSL, σύνδεσμος 6 πινών |
| Πίνακα αφής | Ενσωματωμένο άγγιγμα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 90°C |