| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | TV116FMM-LB0 |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | $26 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Ετικέτα | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | TV116FMM-LB0 |
| Τύπος οθόνης | Συγκρότημα a-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) *1752 (187 PPI) |
| Ενεργός χώρος | 173.453mm * 237.413mm (W*H) |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 190mm * 258.339mm * 5.1mm (H*V*D) |
| Φωτεινότητα | 280 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 14001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (τυπικό, Tr+Td) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M χρώματα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Διασύνδεση | MIPI (4 λωρίδες δεδομένων), 45-πιν σύνδεσμος |
| Δραστηριακή τάση | 1.8V/5.8V/-5.8V (VDDI/AVDD/AVEE) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 70°C |
| Βάρος | 245 g (μέγιστο) |