| Ονομασία μάρκας: | Innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | EJ101IA-01G |
| Τροποποιημένο: | 10PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 κομμάτια την εβδομάδα. |
| Αριθμός μοντέλου | Ειδικότερα: |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) * 800 (WXGA) |
| Πιξέλες πυκνότητα | 149 PPI |
| Ενεργός χώρος | 216.96*135,6 mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 229.46*149.1*4.66 mm |
| Φωτεινότητα | 550 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (αριστερά/δεξιά/πάνω/κάτω) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/15 ms (Tr/Td) |
| Βαθμό χρώματος | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Χρωματική διάσταση | 50% NTSC |
| Διασύνδεση | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικά συστήματα |
| Συνδετήρας | 40 πινών |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Βάρος | 183g (τυπικό) |