| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | AV174WUM-N10 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | BOE |
| Μοντέλο P/N | AV174WUM-N10 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 17.4" |
| Τύπος πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1200*1920 (RGB), WUXGA, 130PPI |
| Ενεργή περιοχή | 234(Π) * 374.4(Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 250.8(Π) * 386.8(Υ) * 19.1(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 800 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | ADS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος απόκρισης | 40ms (Μέγ.) (Tr+Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16.7M, 71% NTSC |
| Τύπος λάμπας | 12S6P WLED, Με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 75Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (2 καναλιών, 8-bit), Σύνδεση 30 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 90°C |