| Ονομασία μάρκας: | Sharp |
| Αριθμός μοντέλου: | LQ038Q5DR01 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | $56 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | Sharp |
| Αριθμός μοντέλου | LQ038Q5DR01 (Ψευδώνυμο: LQ038Q5DR01T, LQ038Q5DR01A) |
| Διαγώνιο μέγεθος | 3,8 ίντσες |
| Τύπος πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 320(RGB)*240 (QVGA) - 106 PPI |
| Ενεργή περιοχή | 78,72(Π) * 53,64(Υ) mm |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 117,6 * 69,45 * 13,75 mm (Υ*Π*Β) |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία αντίθεσης | 100:1 (Ελάχιστη) |
| Γωνία θέασης | 65/65/40/65 (Τυπική, CR≥5) |
| Χρόνος απόκρισης | 30/50 ms (Τυπικός, Tr/Td) |
| Βέλτιστη προβολή | Κατεύθυνση 6 ημερών |
| Βάθος χρώματος | 262K χρωμάτων |
| Οπίσθιος φωτισμός | 1 CCFL, διάρκεια ζωής 20K ωρών, Χωρίς οδηγό |
| Βάρος | 135g (Μέγιστο) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής |
| Διεπαφή σήματος | Παράλληλο RGB (1 κανάλι, 6-bit), σύνδεση 40 ακίδων |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως 85°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 95°C |
| Αντοχή σε κραδασμούς | 2,9G (28,4 m/s²) |