| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποιημένο |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Αριθμός Μοντέλου | AV101HDM-N10-28P2 |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1280(RGB)*720 (WXGA), 145 PPI |
| Ενεργή Περιοχή | 223,68*125,82 mm |
| Φωτεινότητα | 1000 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Χρόνος Απόκρισης | 30 ms μέγιστο (Tr+Td) |
| Διεπαφή | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), σύνδεση 60 ακίδων |
| Τροφοδοσία | 3,3V τυπική |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 85°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως 90°C |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής |