| Ονομασία μάρκας: | innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | ΤDA201-001V03 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Ετικέτα | ΒΣΔΤ |
| Αριθμός μοντέλου | ΤDA201-001V03 |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Διαγώνιο μέγεθος | 20.1 ίντσες |
| Απόφαση | 1600 ((RGB) * 1200 (UXGA), 99 PPI |
| Ενεργός χώρος | 408*306 mm |
| Φωτεινότητα | 900 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (μέγιστο, Tr+Td) |
| Διασύνδεση | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pin Connector |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τυπική) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -55°C έως 85°C |
| Βάρος | 20,75 kg (μέγιστο) |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 432*331,5*20 mm |