| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | NS080WUM-NX1 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μάρκα | BOE |
| Μοντέλο P/N | NS080WUM-NX1 |
| Μέγεθος διαγωνίου | 8.0" |
| Τύπος πάνελ | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)*1200, WUXGA (283 PPI) |
| Ενεργή Περιοχή | 172.244(Π)*107.64(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 176.324(Π)*115.79(Υ)*3.6(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² (Τυπ.) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Χρώματα οθόνης | 16.7M (100% sRGB) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120Hz |
| Αναλογία αντίθεσης | 1200:1 (Τυπ.) |
| Χρόνος απόκρισης | 17ms (Τυπ.)(Tr+Td), 25ms (Τυπ.)(G to G) |
| Λειτουργία οθόνης | ADS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Τύπος λάμπας | 10S4P WLED, 15K ώρες, Με οδηγό LED |
| Οθόνη αφής | In-Cell Touch, I²C |
| Διεπαφή σήματος | eDP (2 Lanes), eDP1.4, HBR1 (2.7G/lane), Σύνδεσμος 40 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |