| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | DV430FHM-NN1 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | BOE |
| Μοντέλο | DV430FHM-NN1 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 43" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Ενεργή Περιοχή | 940.896 × 529.254 mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 961.7 × 550.1 × 27.7 mm |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπική) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1200:1 (Τυπική) |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 ms (G to G, Τυπικός) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Υποστήριξη Χρωμάτων | 16.7M χρωμάτων, 72% NTSC |
| Διεπαφή | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 ακίδες |
| Τροφοδοσία | 12.0V (Τυπική) |
| Βάρος | 8.36 kg (Τυπικό) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |