| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | HV320FHB-N2 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Ετικέτα | ΚΑΠ |
| Πρότυπο P/N | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να πληρούνται. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD), 69 PPI |
| Ενεργός χώρος | 698.4 ((W) * 392.85 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 708.4 ((W) * 405.4 ((H) * 1.36 ((D) mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφως (Haze 1%), σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τύπος.) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | ADSDS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 8ms (τύπος) (G έως G) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (72% NTSC) |
| Συχνότητα | 75Hz |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | COF Ενσωματωμένα 6 τσιπ πηγής |
| Διασύνδεση σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 51 πινών Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Βάρος του πάνελ | 850 g (τύπος) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60°C |