| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | MV238QUB-N20 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα | BOE |
| Μοντέλο P/N | MV238QUB-N20 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 23,8" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD (185 PPI) |
| Ενεργή Περιοχή | 525,888(Π) × 295,812(Υ) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 534,84(Υ) × 307,148(Υ) × 1,32(Β) mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) |
| Χρόνος Απόκρισης | 14ms (Τυπ.) (G to G) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | ADS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστήριξη Χρωμάτων | 1,07 δισ. χρώματα, 99% sRGB |
| Τύπος Διεπαφής | eDP (4 Lanes), HBR2 (5,4G/lane), 30 ακροδέκτες Connector |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Τροφοδοσία | 10,0V (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ 60°C |