| Ονομασία μάρκας: | TIANMA |
| Αριθμός μοντέλου: | Π1850UHF1MA00 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
Το P1850UHF1MA00 είναι ένα υψηλής απόδοσης 18,5 ιντσών βιομηχανικό οθόνη LCD από την Tianma Microelectronics Co., Ltd.,με εξαιρετικά υψηλή φωτεινότητα 1400 cd/m2 και ανάλυση UHD (3840×2160 pixels)Αυτό το πάνελ έχει σχεδιαστεί ειδικά για απαιτητικές βιομηχανικές και εξωτερικές εφαρμογές.
| Ετικέτα | ΤΙΑΝΜΑ |
| Πρότυπο P/N | Π1850UHF1MA00 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 18.5" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160 (UHD), 238 PPI |
| Ενεργός χώρος | 408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 4300,96 × 252,04 mm (H × V × D) |
| Φωτεινότητα | 1400 cd/m2 (τυπικό) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88/88 (Τυπικό, CR≥10) |
| Βαθμό χρώματος | 1.07B χρώματα, 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 20 χιλιάδες ώρες ζωής, χωρίς οδηγό |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος σήματος | EDP, eDP1.2 |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |