| Ονομασία μάρκας: | Innolux |
| Αριθμός μοντέλου: | SG2701B08-1 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
Μονάδα οθόνης επιτραπέζιου υπολογιστή CSOT LVDS 27 ιντσών με ανάλυση 1920×1080, πυκνότητα pixel 81ppi και φωτεινότητα 250 cd/m². Αυτό το μοντέλο SG2701B08-1 Ver.7.1 είναι μια οθόνη a-Si TFT-LCD διαγωνίου 27,0" από την China Star Optoelectronics Technology Co., Ltd (CSOT).
| Μάρκα | CSOT |
| Αριθμός Μοντέλου | SG2701B08-1 Ver.7.1 |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080 (FHD), 81PPI |
| Ενεργή Περιοχή | 597,888 × 336,312 mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 608,888 × 347,312 × 1,3 mm (Υ×Π×Β) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144Hz |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1500:1 (Τυπική) |
| Χρόνος Απόκρισης | 14ms (Τυπικός, G to G) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπική, CR≥10) |
| Βάθος Χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα, 99% sRGB |
| Τύπος Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit), Σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Τάση Λειτουργίας | 5,0V (Τυπική) |
| Λειτουργία Εργασίας | IPS, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 25%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Πάχος Γυαλιού | 0,50+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 6,4% (Τυπική, με πολωτή) |
| Οδηγός IC | Ενσωματωμένα 6 τσιπ πηγής COF |
| Βάρος | 680g (Τυπικό) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Δεν περιλαμβάνεται οπίσθιος φωτισμός |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 50°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |