| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Ετικέτα | ΚΑΠ |
| Πρότυπο P/N | Ειδικότερα: |
| Διαγώνιο μέγεθος | 16.0" |
| Τύπος οθόνης | Οξείδιο TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA, 188 PPI |
| Ενεργός χώρος | 344.678 ((W) × 215.424 ((H) mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 349.68 ((W) × 224.42 ((H) × 4.6 ((D) mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 12001 (Τύπος.) |
| Χρόνος απόκρισης | 25ms (τύπος) Tr+Td, 3ms G έως G (OD) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ποσοστό καρέ | 165Hz |
| Τύπος διεπαφής | Επικοινωνία με τα δίκτυα ηλεκτρονικών επικοινωνιών (eDP) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |