| Ονομασία μάρκας: | AUO |
| Αριθμός μοντέλου: | M270DTN01.0 |
| Τροποποιημένο: | 10 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, Moneygram, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 20000pcs την εβδομάδα |
| Μάρκα Οθόνης | AUO |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 27.0" |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD, 108 PPI) |
| Περιοχή Εμφάνισης | 596.736(Π)×335.664(Υ) mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 608.8(Π)×354.66(Υ)×15.08(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπική) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/80/80 (Τυπική, CR≥10) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16.7M, 98% sRGB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144Hz |
| Βάρος | 2.39 kg (Τυπικό) |
| Μοντέλο Οθόνης | M270DTN01.3 |
|---|---|
| Τύπος Οθόνης | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπική) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Χρόνος Απόκρισης | 3.5/1.5 (Τυπικός)(Tr/Td) |
| Σύστημα Οπίσθιου Φωτισμού | 18S4P WLED, 30K ώρες, Χωρίς Οδηγό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (8 κανάλια, 8-bit), Σύνδεση 130 ακίδων |
|---|---|
| Τάση Εισόδου | 12.0V (Τυπική) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
Η M270DTN01.0 της AU Optronics Corp. είναι μια οθόνη a-Si TFT-LCD 27.0 ιντσών με ενσωματωμένο σύστημα οπίσθιου φωτισμού WLED. Αυτή η οθόνη λειτουργεί σε εύρος θερμοκρασίας 0~50°C και αντέχει σε δονήσεις έως 1.5G (14.7 m/s²).
Ιδανικό για οθόνες υπολογιστών και εφαρμογές gaming όπου οι υψηλοί ρυθμοί ανανέωσης και η ανάλυση Quad-HD είναι απαραίτητοι.