| Ονομασία μάρκας: | BOE |
| Αριθμός μοντέλου: | ΝΕ156QHM-NY4 |
| Τροποποιημένο: | 10 τεμ |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000pcs την εβδομάδα |
| Κατασκευαστής | ΚΑΠ | Αριθμός μοντέλου | Τεχνική χρήση |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 14.2 ίντσες | Τύπος οθόνης | Οξείδιο TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1600 ((RGB) × 2328 | Διαμόρφωση σημείων | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 2040,336 × 297,309 mm (H × V) | Περιοχή περιγράμματος | 2210,74 × 314,71 mm (H × V) |
| Βάρος | 362g (Τυπικό) | Χαρακτηριστικό επιφάνειας | Αντιφως (μίχλη 42%) |
| Φωτεινότητα | 265 cd/m2 (τυπικό) | Αντιδιαστολή | 10001 (Τυπικό) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (CR≥10) | Τύπος οθόνης | HADS, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 97% DCI-P3 | Χρόνος απόκρισης | 30 ms (τυπικό, Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz | Πίσω φωτισμός | 8 χορδές WLED, χωρίς οδηγό |
| Εικόνα αφής | PCAP, I2C | Εφαρμογή | Ταμπλέτες και παρόμοιες συσκευές |
| Τύπος σήματος | MIPI (2 ch, 4 λωρίδες δεδομένων), 51 πινές |
|---|---|
| Προμήθεια τάσης | 1.8/5.5/-5.5V (Τυπικό) ((VDD/VSP/VSN) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C έως 70°C |